.NET Fejlesztési Csapatvezető

Employment Type:Permanent
Job Location:Budapest Hungary
Job Function:

A feladatok:

  • A fejlesztői csapat (6 – 8 fő) szakmai vezetése.
  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás.
  • Adatbázistervezés és – fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (magyar és külföldi partnerek egyaránt).

Elvárások:

  • Csapatvezetési tapasztalat.
  • Több éves .NET fejlesztési tapasztalat.
  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, legalább egy modern Javascript library).
  • Objektum-orientált ismeretek és strukturált gondolkodásmód.
  • Erős angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt).
  • Agilis projekttapasztalat.
  • Problémamegoldás, kommunikáció.

Előnyök:

  • Beható ismeretekkel rendelkezel a Windows platform területén.
  • Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal.
  • Felhasználói és fejlesztői tapasztalatod van SharePointtal.
  • Rendelkezel WPF és WCF tapasztalattal.
  • Rendelkezel Microsoft minősítésekkel.
  • Rendelkezel microservices tapasztalattal.
  • Rendelkezel .NET Core ismeretekkel.