Senior Sales Consultant

Employment Type:Permanent
Job Location:Budapest Hungary
Job Function:

Feladatok:

  • Értékesítés, üzletfejlesztés, új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása magyar és nemzetközi piacokon.

  • Új ügyfelek akvirációja.

  • Dedikált meglévő ügyfelkör kezelése, továbbértékesítési lehetőségek azonosítása.

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerkapcsolatok kialakítása.

  • Értékesítési folyamatok adminisztrációja.

  • Árajánlatok készítése és kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú (gazdasági) végzettség.

  • 4+ év szállítói oldali IT sales-ben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

  • Magabiztos, erős angol nyelvtudás szóban.

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint).

  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban.

  • Teljesítmény és eredményorientált gondolkodás.

  • Önálló munkavégzés, proaktivitás.

  • Ügyfélközpontúság.

  • Megbízhatóság, precizitás.

  • Prezentációs képesség.

Előnyök:

  • Salesforce ismeret.

  • Export tapasztalat.